Canon I-SENSYS MF461dw II 3-in-1 Mono Laser Printer | Canon
- TootjadCanon
- Mudel: 7188C019
- Saadavus: 5
-
456€
Canon I-SENSYS MF461dw II 3-in-1 Mono Laser Printer | Canon
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 17.30 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Net weight | 16.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Canon |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


